Informace o statutu společnosti Ekomplex marketing s.r.o. vzhledem ke zhotovitelům a objednatelům řemeslných prací

Jako provozovatelé tohoto webu postupujeme Vaše poptávky po řemeslných službách řádně registrovaným řemeslníkům a řemeslným firmám, kterým zajišťujeme prostřednictvím tohoto webu a webů navazujících na odkazy smluvní marketingové služby. 

Po odeslání Vaší poptávky Vás bude kontaktovat člen cechu EKOMPLEX, tj. místně příslušný zhotovitel řemeslných prací, který s Vámi podrobně probere předmět Vaší poptávky a poskytne Vám nabídku na poptávanou práci / materiál. Vyústí-li Váš zájem a komunikace s řemeslníkem v uzavření smlouvy o dílo, budete jedinými smluvními stranami této smlouvy Vy jako objednatel a příslušná řemeslnická firma jako zhotovitel, nikoli firma Ekomplex marketing s.r.o.

 Ceny materiálů a prací uvedené na tomto webu jsou pouze orientační a vycházejí z cen obvyklých na příslušném trhu v době zveřejnění. Smluvní zhotovitelé v jednotlivých regionech si vyhrazují právo stanovit si v cenové nabídce cenu materiálu a práce odlišnou v porovnání s cenami uvedenými na našich webech.  Důvodem jsou rozdílné ceny dodavatelů řemeslných prací v různých regionech ČR a SR a také motivace řemeslníků k poskytování slev zákazníkům z běžných ceníkových cen.

Je také možné, že Vámi požadovaný materiál nebude v době požadované realizace zakázky k dispozici anebo nebude vhodný pro Vaše podmínky. Rovněž nemůžeme vyloučit, že prezentovaná služba, kterou poptáváte, nebude v době odeslání poptávky dostupná z různých důvodů. V takovém případě Vám oslovení řemelníci obvykle poskytnou alternativní nabídku, abyste byli s výsledkem, kvalitou, termínem a cenou prací a materiálu spokojení.

Upozorňujeme zákazníky, že provozovatel webových stránek cechu EKOMPLEX má statut zprostředkovatele poptávek a neodpovídá za práci a materiál dodaný zhotovitelem. Případná smlouva o dílo nebo kupní smlouva na předmět odeslané poptávky vyjadřuje obchodní vztah dvou subjektů (zhotovitel / objednatel). Součástí obchodního vztahu není provozovatel webových stránek – firma Ekomplex marketing s.r.o.

Nebudete-li spokojení s jednáním našeho řemeslníka – zhotovitele,  anebo chcete-li nám cokoli sdělit, dejte nám prosím vědět na e-mail webmaster(zavinac)ekomplex.cz  . Vaše připomínky budou použity ke zkvalitňování nabídky služeb a pečlivému výběru spolupracujících řemeslníkůa členů našeho řemeslného cechu.

Pěkný den Vám přeje

Tým Ekomplex marketing s.r.o.